Bramy i ogrodzenia przemysłowe Wiśniowski

Firma BRAMAR posiada także w swojej ofercie bramy i ogrodzenia dla obiektów przemysłowych renomowanej formy WIŚNIOWSKI.

Wybierając ogrodzenie i bramę przemysłową marki WIŚNIOWSKI otrzymują Państwo produkt zaprojektowany i wytworzony przy użyciu nowoczesnych technologii, w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie projektantów, konstruktorów i specjalistów.

Produkty marki WIŚNIOWSKI powstają z pasji do systemowych, przemyślanych rozwiązań, a rzetelność w ich tworzeniu daje gwarancję najwyższej jakości. Wszystkie elementy systemu są sprawdzane i testowane, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i 10 letnią* gwarancję antykorozyjną.

Bramy i ogrodzenia firmy WIŚNIOWSKI ukoronowaniem Twojej Inwestycji

Bramy i ogrodzenia Wiśniowski

Bramy przesuwne dla przemysłu – gwarancja bezawaryjnej i sprawnej pracy!

Solidna, masywna budowa konstrukcji samonośnej pozwala zamknąć naprawdę duże wjazdy – jedną bramą przesuwną wjazd nawet do 16 metrów szerokości, a w przypadku zestawienia dwóch bram zbieżnych wjazd do 24 metrów.
Bramy przesuwne dla przemysłu firmy Wiśniowski oferowane są w dwóch kierunkach otwierania: lewym lub prawym, w wersji ręcznej lub automatycznej.

Stosuje się je wszędzie tam, gdzie podjazd jest za krótki, lub teren ma wzniesienie, lub w innych przypadkach gdzie zastosowanie bram dwuskrzydłowych jest po prostu niemożliwe.

Przemysłowa brama przesuwna porusza się wzdłuż ogrodzenia, do jej montażu i poprawnego funkcjonowania potrzebna jest z boku wjazdu przestrzeń na swobodne przesunięcie skrzydła.

Możliwość pomalowania na każdy kolor z palety RAL, do 10 lat gwarancji antykorozyjnej dla bram zabezpieczonych w systemie malowania proszkowego DUPLEX.

Bramy przesuwne dla przemysłu – Wiśniowski

Samonośna brama przesuwna serii PI

Przemysłowe bramy przesuwne serii PI wykonane są z profili stalowych zamkniętych i przeznaczone do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 24m.
Zaletą tej modułowej, samonośnej konstrukcji jest wyeliminowanie spawów w miejscu połączeń elementów bramy, co pozwoliło wyeliminować miejsca potencjalnej korozji. W zależności od wymaganej szerokości światła wjazdu stosowane są 3 rodzaje szyn jezdnych PI 95 (95×85), PI 130 (130×115) i PI 200 (200×155).

Brama przesuwna GARDIA

Bramy przesuwne przemysłowe GARDIA dedykowane są do ogradzania wjazdów o szerokości do 6m obszarów działalności przemysłowej. Znajdują zastosowanie jako elementy kontroli dostępu wokół placów zabaw, przedszkoli, ogródków działkowych, działek rekreacyjnych czy osiedli.
Sprawdzona konstrukcja skrzydła z wypełnieniem w postaci panelu VEGA 2D (6/5/6) lub VEGA 2D Super (8/6/8) osadzona na koromyśle montowanym do gruntu za pomocą 3 śrub fundamentowych (montaż B-3). Brama w zestawie wraz z słupem zamykającym wyposażonym w chwytak rolkowy.

Brama przesuwna MODEST

Bramy serii MODEST dedykowane są do ogradzania obszarów działalności przemysłowej. Dają gwarancję sprawnej i niezawodnej pracy pożądanej przez inwestorów. Cechą szczególną bram przesuwnych dla przemysłu serii MODEST jest możliwość zharmonizowania linii wypełnienia bram i furtek z linią ogrodzenia wykonanego z paneli kratowym marki WIŚNIOWSKI. Wypełnienie bramy i furtki stanowią przyspawane panele kratowe typu VEGA B. Integralną część systemu bram furtek stanowią solidne słupy nośne z profili oraz komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej zastosowano rygiel wraz z ogranicznikiem.

Zadzwoń i zamów bramy przesuwne dla swojej firmy!

Bramy skrzydłowe i furtki dla przemysłu – Systemowe rozwiązania przeznaczone dla przemysłu

System bram skrzydłowych i furtek dla przemysłu stanowi kompleksowe i bardzo funkcjonalne rozwiązanie elementów ruchomych przeznaczonych dla budownictwa wielorodzinnego, obiektów użyteczności publicznej oraz przemysłu. Jego cechą szczególną jest możliwość zharmonizowania linii wypełnienia bram i furtek z linią ogrodzenia wykonanego z paneli kratowym marki WIŚNIOWSKI.

Bramy skrzydłowe i furtki dla przemysłu – Wiśniowski

System BASTION

Bramy skrzydłowe i furtki systemu BASTION to najnowsze spojrzenie na tradycyjne rozwiązania. System ten został zaprojektowany jako specjalne rozwiązanie wzornicze dla wszelkiej działalności przemysłowej a szczególnie tam, gdzie liczy się prosta forma i funkcjonalność.

Szeroki wybór opcji dodatkowych oraz wymiarów sprawia, że BASTION to uniwersalne rozwiązanie, gotowe do użycia bez dodatkowych elementów.
Bramy skrzydłowe sytemu BASTION dostępne są w wersji ręcznej lub automatycznej, posiadają znak CE potwierdzający zgodność produktu w normą PN EN 13241-1.

Furtki BASTION mogą być wyposażone w standardowy zamek z wkładką lub zamek elektromagnetyczny. Możliwość pomalowania na każdy kolor z palety RAL, do 10 lat gwarancji antykorozyjnej dla bram zabezpieczonych w systemie malowania proszkowego DUPLEX.

System GARDIA

Bramy skrzydłowe i furtki systemu GARDIA  świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obszarach działalności publicznej i przemysłowej. Mogą być montowane w ogrodach, parkach, szkołach, marketach, obiektach przemysłowych.

System bram i furtek GARDIA powstał jako kompleksowe, lekkie i bardzo funkcjonalne rozwiązanie elementów ruchomych ogrodzenia przeznaczonych dla budownictwa wielorodzinnego, obiektów użyteczności publicznej oraz przemysłu.

W zestawie z bramą lub furtką znajdują się słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy LOCINOX o zmiennym kierunku ryglowania oraz zasięgu ruchu do 180 stopni. Skrzydło wypełnione jest wspawanym do konstrukcji panelem kratowym VEGA 2D o średnicy drutu 6/5/6 lub panelem kratowym VEGA 2D Super o parametrach 8/6/8.

W standardzie system dostępny w wykończeniu – ocynk ogniowy lub kolorach: zielonym (RAL 6005) lub popielatym (RAL 7016).

10 lat gwarancji antykorozyjnej dla bram zabezpieczonych w systemie malowania proszkowego DUPLEX.

Brama przesuwna MODEST

Bramy skrzydłowe i furtki systemu MODEST  świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obszarach działalności publicznej i przemysłowej. Mogą być montowane w ogrodach, parkach, szkołach, marketach, obiektach przemysłowych.

System bram i furtek MODEST dedykowany jest zarówno do przestrzeni przydomowej, użyteczności publicznej czy obiektów przemysłowych i rekreacyjnych. Jego cechą szczególną jest możliwość zharmonizowania linii wypełnienia bram i furtek z linią ogrodzenia wykonanego z paneli kratowym marki WIŚNIOWSKI. Wypełnienie bramy i furtki stanowią przyspawane panele kratowe typu VEGA B. Integralną część systemu bram furtek stanowią solidne słupy nośne z profil oraz komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej zastosowano rygiel wraz z ogranicznikiem. Sposób otwierania – ręczny. Dostępne dwa kierunki otwierania: PW (prawy do wewnątrz) i LW (lewy do wewnątrz). 10 lat gwarancji antykorozyjnej dla bram zabezpieczonych w systemie malowania proszkowego DUPLEX.

Sprawdź ofertę dla bram skrzydłowych i furtek ogrodzeniowych!

Bramy składane dla przemysłu

Bramy składane V-KING oraz TRAFFIC świetnie sprawdzą się w miejscach, gdzie prędkość otwierania ma decydujące znaczenie. Brama składana jest idealnym rozwiązaniem dla centrów logistycznych, osiedli mieszkaniowych, parkingów strzeżonych oraz innych obszarów działalności publicznej lub przemysłowej.

Bramy składane sprawdź ofertę.

BRAMA SKŁADANA V-KING
Brama V-KING świetnie sprawdzą się w centrach logistycznych, portach, lotniskach oraz innych obszarach przemysłowych. Brama łączy zalety bramy dwuskrzydłowej i szlabanu umożliwiając bieżącą kontrolę dostępu lub sterowanie ruchem.

 • Prędkość otwierania/zamykania do 1 m/s.
 • Brama dedykowana do pracy ciągłej.
 • Wyposażona w niezawodną automatykę DAAB i zaawansowane sterowanie EP 104.
 • Dostępna w wersji jedno lub dwuskrzydłowej.
 • Zabezpieczona antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe.

BRAMA SKŁADANA TRAFFIC

Brama TRAFFIC świetnie sprawdzą się w miejscach, gdzie prędkość otwierania ma decydujące znaczenie. Brama składana TRAFFIC będzie więc idealnym rozwiązaniem dla centrów logistycznych, osiedli mieszkaniowych, parkingów strzeżonych oraz innych obszarów działalności publicznej lub przemysłowej

Brama łączy zalety bramy dwuskrzydłowej i szlabanu, umożliwiając bieżącą kontrolę dostępu lub sterowanie ruchem.

Wypełnienie bramy:

 • kształtownik zamknięty 25x25mm
 • wypełnienie rurowe fi 25mm
 • kształtownik zamknięty 18x30mm
 • kształtownik zamknięty 25x25mm Caro
 • wypełnienie w postaci paneli kratowych Vega 2D Super 8/6/8

Ogrodzenia panelowe Vega dla przemysłu

Przemysłowe ogrodzenia panelowe dla przemysłu VEGA są nowoczesnym i solidnym zabezpieczeniem terenu przemysłowego. Mogą być montowane zarówno wokół obiektów przemysłowych, terenów magazynowych, jak i parków, ogrodów, obiektów użyteczności publicznej. Stanowią  doskonałe rozwiązanie stosowane wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo.

Ze względu na swoją funkcjonalność, estetykę i parametry, systemy panelowych ogrodzeń kratowych WIŚNIOWSKI sprawdzają się w każdych warunkach. Można wykorzystywać je zarówno w zabudowie miejskiej jak i na obszarach przemysłowych. Wypełnienie panelem kratowym jest rozwiązaniem systemowym co w praktyce oznacza możliwość zbudowania kompletnego ogrodzenia złożonego z bramy przesuwnej lub skrzydłowej wraz z przęsłami w postaci paneli kratowych i dedykowanych słupów oraz akcesoriów. Zbudowane w ten sposób ogrodzenie cechuje harmonijny wygląd o spójnym designie.

Panele kratowe WIŚNIOWSKI są produktem wysokiej jakości. Produkowane z zastosowaniem najlepszych dostępnych na rynku technologii. Panele VEGA zgrzewane są z surowego drutu, następnie cynkowane ogniowo lub galwanicznie i malowane metodą proszkową. Panele produkowane w tej technologii to przede wszystkim solidne zgrzewy oraz eliminacja potencjalnych ognisk korozji.

Producent oferuje 10 letnią gwarancję na panele w wersji DUPLEX. Możliwość pomalowania na każdy kolor z palety RAL.

Ogrodzenia panelowe VEGA, zapytaj o ofertę.

Ogrodzenia sportowe

Ogrodzenia sportowe oferowane przez firmę WIŚNIOWSKI to sprawdzone i przemyślane systemy wygrodzeń oparte na rozwiązaniach systemowych. Rozwiązania te dostosowane są do potrzeb i wymagań projektowych.

Przeznaczenie: wygrodzenia obiektów w zależności od dyscypliny: stadionów piłkarskich, obiektów typu Orlik, obiektów lekkoatletycznych, kortów tenisowych.

System sportowy stanowią elementy ogrodzeń przemysłowych takie jak panele kratowe z grupy VEGA 2D oraz VEGA B, panele sportowe VEGA 2D Super Sport, słupy sportowe o podwyższonym zakresie przekroju i wysokości, słupy z instalacjami piłko-chwytowymi, elementy kontroli dostępu takie jak bramy skrzydłowe i furtki.

 • Ogrodzenie Sportowe oferowane jest w zakresie wysokości 3 do 6 [m].
 • Możliwość pomalowania na każdy kolor z palety RAL, do 10 lat gwarancji antykorozyjnej dla słupów i paneli kratowych w systemie malowania proszkowego DUPLEX. 66

Segmenty przemysłowe

Kolejnym elementem systemowych rozwiązań ogrodzeń przemysłowych stosowanych przez firmę WIŚNIOWSKI są segmenty przemysłowe wykonane z kształtowników z rodziny OP.

Dzięki nim możliwe jest szybkie i sprawne ogrodzenie terenu i stworzenie jednocześnie zwartej całości z systemem słupów nośnych. Te proste w formie segmenty wraz z gamą bram i furtek przemysłowych tworzą zwartą, funkcjonalną całość. Nadają wydzielonej przestrzeni nowoczesnego i jednocześnie reprezentacyjnego wyglądu.

Segmenty przemysłowe firmy WIŚNIOWSKI charakteryzuje:

 • prosta forma i solidna konstrukcja. Klasyczna budowa segmentów z kształtowników stalowych zapewnia zarówno najwyższej klasy walory techniczne jak i estetyczne dla obiektów przemysłowych i o specjalnym przeznaczeniu.
 • na miarę potrzeb. Dostępność w typowych wymiarach, dzięki czemu są „opłacalne cenowo”
 • łatwy montaż. Instalacja do słupów nośnych stalowych lub betonowych za pomocą specjalnie zaprojektowanych akcesoriów systemowych marki WIŚNIOWSKI.
 • możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL
 • 10 letnia gwarancja antykorozyjna

Słupy Gabinowe

Systemy gabionowe w swym pierwotnym kształcie stanowiły wzmocnienia nabrzeży i wałów koryt rzecznych. Istotą stosowania gabionów było stworzenie wytrzymałej na lata konstrukcji. Aktualnie zostały zaadaptowane do architektury miejskiej tworząc nowe możliwości praktycznego wykorzystania.

Gabiony stanowią nowoczesne i praktyczne zabezpieczenie obszarów prywatnych lub przemysłowych. Ich industrialny charakter doskonale komponuje się zarówno z ogrodzeniami z grupy przemysłowych jak i posesyjnych. Gabiony często instalowane są w terenach miejskich o gęstej zabudowie gdzie ze względu na swą nieprzezierność oraz własności dźwiękochłonne tworzą swoiste enklawy prywatności. Bardzo często można je spotkać także w terenach otwartych gdzie z kolei wykorzystywane są w charakterze wiatrołapów.

Ważnym aspektem systemu gabionowego firmy WIŚNIOWSKI jest jego długoletnia niezawodność. Zabezpieczenie paneli i słupów poprzez cynkowanie ogniowe lub cynkowanie i powłokę poliestrową skutecznie przeciwdziała procesom korozji.

Skontaktuj się z nami aby poznać pełną ofertę