Pragniesz pięknego domu?
Pamiętaj, by wybrać piękne ogrodzenie!

W procesie budowy własnego domu przychodzi moment, w którym należy zastanowić się nad ogrodzeniem działki. Znalezienie odpowiedniego projektu gwarantuje, że wydane pieniądze zwrócą się w trakcie wieloletniego użytkowania, a inwestycja długo będzie cieszyła oko i stanowiła estetyczny element otoczenia domu.

Ogrodzenie jest najczęściej pierwszym elementem posesji, z którą stykają się mijające ją osoby. Pełni więc funkcję wizytówki tego, co można znaleźć za nim. Elegancki projekt wymaga, by to, co widać wewnątrz było – choćby subtelnie – zapowiedziane na zewnątrz.

Wizualna harmonia i spójność całego ogrodzenia!

Segmenty i słupy ogrodzeniowe firmy WIŚNIOWSKI

SEGMENTY I SŁUPY

Segmenty – cechy charakterystyczne:

  • segmenty o solidnej konstrukcji montowane do słupa za pomocą akcesoriów montażowych

  • segmenty w zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe lub pręty

Słupy- cechy charakterystyczne:

  • słupy wykonane z kształtowników stalowych

  • słupy mogą być montowane w fundamencie betonowym lub na stopie przytwierdzonej za pomocą kotew do utwardzonego podłoża

  • głębokość fundamentu powinna być większa niż strefa przemarzania w danym regionie

WARUNKI ZABUDOWY

Wymiary montażowe i ich oznaczenia potrzebne do prawidłowego doboru oraz montażu segmentu – widok od strony posesji.

  • S – szerokość segmentu (wymiar zamówieniowy)

  • So – szerokość między słupami

  • H – wysokość segmentu (wymiar zamówieniowy)

MultiBox – słup inny niż wszystkie

Opcje wykonania

MultiBox jest dostępny w wersji z 1, 2, 3 wrzutami na listy – z niezależnym dostępem od strony posesji oraz z podświetleniem LED. Dodatkowo wprowadzona została wersja z bezpiecznym wrzutem na paczki pocztowe zintegrowanym z wrzutem na listy.

Specjaliści z firmy WIŚNIOWSKI postanowili zmienić postrzeganie tradycyjnego słupa ogrodzeniowego, nadając mu dodatkowego, nowego znaczenia.

Tak powstał Multi Box – pierwszy funkcjonalny słup ogrodzeniowy zintegrowany ze skrzynką pocztową, wideo domofonem czy włącznikiem kodowym.

MultiBox skrywa solidną konstrukcję, która pozwala na wykorzystanie go jako słupa chwytakowego do bramy i furtki, co buduje wizualną harmonię i spójność całego ogrodzenia. Stylistyka słupa MultiBox została przemyślana w taki sposób, aby płynnie komponował się on z wszystkimi modelami bram i ogrodzeń firmy WIŚNIOWSKI. Jest także dostępny w pełnej palecie kolorów.

Wszystkie elementy są dobrze zabezpieczone przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu nie musimy zajmować się ich konserwacją. Istnieje też możliwość zamontowania kilku wlotów do skrzynki pocztowej, co przydaje się w przypadku budownictwa wielorodzinnego lub posesji, na których dostęp do kilku domów stanowi jedna furtka.

Bezpieczeństwo to podstawa, którą gwarantują wszystkie słupy ogrodzeniowe firmy WIŚNIOWSKI, lecz tylko MultiBox daje klientom tak szerokie możliwości aranżacji i doposażenia o funkcje elektroniczne, tak przydatne w codziennym korzystaniu z bramy czy furtki.

Potrzebujesz więcej informacji ?