Bramy Garażowe Hörmann to Jakość i Tradycja!

Wysoka jakość, profesjonalny montaż i unikalne wzornictwo materiałów zastosowanych do produkcji oferowanych przez nas niezawodnych bram segmentowych gwarantują satysfakcję, najwyższą jakość i bezpieczeństwo oraz komfort codziennego użytkowania ale także także estetyczny wygląd. Największym atutem bram segmentowych jest możliwość wykorzystania konstrukcji gwarantującej całkowite wykorzystanie światła przejazdu.

Hormann logo

Pionowy system otwierania bram garażowych pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca zarówno przed jak i w garażu, a sama brama po otwarciu pozostaje pod stropem. Bramy te mogą być wykorzystywane w różnego rodzaju obiektach i w każdej sytuacji montażowej, bez względu na rodzaj zastosowanego nadproża.

Wykorzystanie w bramach elastycznych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych uszczelek sprawia, że do garażu nie przedostaje się deszcz, śnieg ani wiatr.

Segmentowa brama garażowa Hörmann pasuje w niemalże każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną lub jest zakończone łukiem. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadaje się do remontowanych garaży!

Każda Brama Garażowa Hörmann to Jakość i Tradycja!

Wysoka jakość, profesjonalny montaż i unikalne wzornictwo materiałów zastosowanych do produkcji oferowanych przez nas niezawodnych bram segmentowych gwarantują satysfakcję, najwyższą jakość i bezpieczeństwo oraz komfort codziennego użytkowania ale także także estetyczny wygląd. Największym atutem garażowych bram segmentowych jest możliwość wykorzystania konstrukcji gwarantującej całkowite wykorzystanie światła przejazdu.

Pionowy system otwierania bram garażowych pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca zarówno przed jak i w garażu, a sama brama po otwarciu pozostaje pod stropem. Bramy mogą być wykorzystywane w różnego rodzaju obiektach i w każdej sytuacji montażowej, bez względu na rodzaj zastosowanego nadproża.

Użycie w bramach garażowych elastycznych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych uszczelek sprawia, że do wnętrza nie przedostaje się deszcz, śnieg ani wiatr.

Segmentowe bramy Hörmann pasują w prawie każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną, skośną czy  zakończone łukiem. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do naszych garaży!

Nowoczesne i funkcjonalne bramy garażowe Hörmann dostępne w ofercie BRAMAR Radom!

Niezawodne bramy garażowe i drzwi wejściowe Hörmann!

Bramy garażowe ocieplane wyposażone są w dodatkowe uszczelki między segmentowe oraz uszczelkę progową wyrównującą dodatkowo mniejsze nierówności podłoża, które wpływają na wyższą izolacyjność cieplną budynku. Opcjonalnie mogą zostać zastosowane również uszczelki progowe ze szczelinami oraz kratki wentylacyjne zamontowane w wybranych segmentach bramy, które zapewniają odpowiednią wentylację garażu!

Materiały fotograficzne dzięki uprzejmości firmy Hörmann

Spełniaj marzenia! Zamów niezawodne drzwi garażowe w firmie BRAMAR Radom

Być może potrzebujesz piękne ogrodzenie posesji, bramę wjazdową przesuwną bądź skrzydłową? A może chciał byś aby Twoje rozwiązania były obsługiwane inteligentnie przy użyciu najlepszych urządzeń automatyki wjazdu? Sprawdź koniecznie inne produkty oferowane przez naszą firmę klientom indywidualnym!