W celu uzyskania informacji na temat naszej aktualnej oferty lub oferowanych usług firmy Bramar prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Aby uzyskać szczegółowe informacji techniczne dotyczące produktów prosimy o kontakt: tel: +48 48 333-24-05 lub przesłać wiadomość e-mail: na adres: bramar@bramar.pl. Nasi pracownicy z Biura Obsługi Klienta poinformują o wszystkich szczegółach związanych z produktami, ich dostawą i możliwościami dotyczącymi montażu.

Formularz zapytania ofertowego

    Wybierz typ klienta *:
    Wybierz interesującego Cię producenta:

    Wybierz interesujący Cię produkt lub usługę *:


    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez BRAMAR M. Raczyński, R. Raczyński Sp.J. z siedzibą w Radomiu w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy oraz w celach statystycznych i marketingowych, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się realizacją umów, obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych u administratora danych lub podmioty współpracujące. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia informacji, wykonania umowy lub zrealizowania celów statystycznych lub marketingowych. Więcej informacji tu.