W celu uzyskania informacji na temat naszej aktualnej oferty lub oferowanych usług firmy Bramar prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Aby uzyskać szczegółowe informacji techniczne dotyczące produktów prosimy o kontakt: tel: +48 48 333-24-05 lub przesłać wiadomość e-mail: na adres: bramar@bramar.pl. Nasi pracownicy z Biura Obsługi Klienta poinformują o wszystkich szczegółach związanych z produktami, ich dostawą i możliwościami dotyczącymi montażu.

Formularz zapytania ofertowego


    Wybierz typ klienta *:    Wybierz interesującego Cię producenta:
    Wybierz interesujący Cię produkt lub usługę *:    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez BRAMAR M. Raczyński, R. Raczyński Sp.J. z siedzibą w Radomiu w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy oraz w celach statystycznych i marketingowych, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się realizacją umów, obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych u administratora danych lub podmioty współpracujące. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia informacji, wykonania umowy lub zrealizowania celów statystycznych lub marketingowych. Więcej informacji tu. Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od BRAMAR M. Raczyński, R. Raczyński Sp.J. z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne