Przemysłowe Bramy Segmentowe HORMANN i WIŚNIOWSKI! Jakość Bez Dyskusji

Nieważne czy to mały warsztat, czy wielkopowierzchniowa hala magazynowa.

Przemysłowe bramy segmentowe mogą być stosowane zarówno na zewnątrz jak i i wewnątrz we wszystkich typach obiektów począwszy od warsztatów samochodowych, hal magazynowych, poprzez hipermarkety i największe centra logistyczne.

Mogą być wyposażone w:

  • drzwi przejściowe, dzięki czemu można uniknąć ciągłego otwierania skrzydeł podczas ruchu pieszych,
  • przeszklenia w postaci okien,
  • kratki wentylacyjne,
  • automatykę lub urządzenia kontroli dostępu.

Korzyści:

  • pełne bezpieczeństwo podczas zamykania i otwierania: automatycznego ,lub ręcznego,
  • wysoka izolacyjność cieplna,
  • odporność na działanie warunków atmosferycznych,
  • oszczędność miejsca za otworem dzięki czemu możliwe jest maksymalne wykorzystanie powierzchni wewnątrz obiektu.

Segmentowe bramy przemysłowe oferowane przez firmę BRAMAR to innowacyjne rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb małego, jak i dużego przemysłu. Charakteryzują się bardzo dobrą izolacyjnością cieplną, wytrzymałą konstrukcją i harmonijnym designem.

Zajmują mało miejsca, a dzięki różnym typom prowadzenia można je stosować do obiektów przemysłowych każdego rodzaju.

Segmentowe bramy przemysłowe oferowane przez firmę BRAMAR to innowacyjne rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb małego, jak i dużego przemysłu

Logo Hormann
Logo Wiśniowski

Jakość i niezawodność  – zadzwoń +48 333 24 02

Segmentowe bramy przemysłowe HORMANN

Przemysłowe Bramy Segmentowe Hörmann! Jakość Bez Dyskusji

Jakość Hörmann to nowatorskie i niezawodne rozwiązania w zakresie segmentowych bram przemysłowych!

Firma BRAMAR posiada oficjalne przedstawicielstwo marki oraz ponad 25 lat doświadczenia w montażu, produkcji i serwisie bram przemysłowych w całej Polsce!

Oferowane przez nas przemysłowe bramy segmentowe Hörmann odpowiadają wysokim wymaganiom stawianym przez naszych najbardziej wymagających klientów. Zostały zaprojektowane do wieloletniego bezproblemowego i intensywnego użytkowania oraz zbudowane z wysokiej jakości materiałów w sposób ułatwiający szybki i łatwy montaż przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu.

Pionowy system otwierania bramy segmentowej pozostawia wolną przestrzeń przed i za bramą. Dzięki różnorodności oferowanych rozwiązań segmenty bramy mogą być odstawiane płasko pod stropem, pionowo nad otworem lub równolegle do skośnego dachu, co umożliwia pełne dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta.

Ze względu na unikalną stylistykę oraz stosowane materiały z których mogą być wykonane bramy np. aluminium lub stal a także dzięki możliwości ich łączenia, przemysłowe bramy segmentowe Hörmann mogą być stosowane w każdym rodzaju budownictwa.

Bramy znajdujące się w ofercie firmy BRAMAR cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa potwierdzony certyfikatem.

Firma BRAMAR jako oficjalny przedstawiciel Hörmann Polska posiada w ofercie pełną gamę produktów oferowanych przez tą wyjątkową markę!

Segmentowe bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI

Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI to gwarancja najwyższej jakości , oraz niezawodnego działania. Każdy element bram stworzony został z największą dbałością o szczegóły i świadomością, że przed gotowym produktem będą stawiane wysokie wymagania. Zastosowane unikalne w skali rynku rozwiązania technologiczne gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i trwałość całej konstrukcji, oraz łatwość montażu i serwisowania.

Bramy segmentowe Wiśniowski to:

Zamów niezawodne bramy segmentowe!