Drzwi boczne o takim samym wyglądzie jak brama garażowa!

Logo Wiśniowski
Logo Hormann

Drzwi boczne do garażu stanowią doskonałe uzupełnienie dla bramy uchylnej, segmentowej i rolowanej

Idealnie sprawdzą się jako boczne wejście do garażu będąc doskonałym uzupełnieniem dla bramy garażowej. Zamontowane obok siebie tworzą zgrany duet. Zapewniają szybki i bezproblemowy dostęp do wnętrza garażu. Nie jest konieczne otwieranie całej bramy.

Charakterystyka drzwi bocznych garażowych:

  • drzwi jedno lub dwuskrzydłowe
  • wykonanie drzwi: aluminium lub stal
  • drzwi występują w wersji ocieplanej, bądź nieocieplanej

Drzwi boczne do garażu uznanych marek

Drzwi boczne do garażu HORMANN

Drzwi boczne do garażu to niezwykle praktyczne rozwiązanie, zapewniające bezproblemowy i szybki dostęp do wnętrza garażu, bez konieczności otwierania całej bramy. Idealnie sprawdzają się także w sytuacjach, gdy zaparkowany przed garażem samochód blokuje dostęp do jego wnętrza.

Dbając o estetykę elewacji budynku, marka Hörmann oferuje pasujące drzwi boczne niemal do każdego wzoru bramy. Dzięki temu razem tworzą spójną, miłą dla oka całość.

Tylko w bramach firmy Hörmann wysokość progu ze stali nierdzewnej w drzwiach przejściowych wynosi na środku jedynie 10 mm, a na krawędziach tylko 5 mm. Takie rozwiązanie ułatwia przejeżdżanie i zmniejsza ryzyko potknięcia.

Drzwi boczne do garażu WIŚNIOWSKI

Praktyczne rozwiązanie w budownictwie! W ofercie firmy WIŚNIOWSKI znajdują się drzwi boczne do garażu wykonane ze stali lub aluminium Dopasowane są one wzorem i kolorem do bramy garażowej. Zamontowane obok siebie tworzą zgrany duet.

  • UNIWERSALNOŚĆ
    Drzwi mogą być zastosowane w obiektach przemysłowych, ale też budownictwie mieszkaniowym – jako boczne wejście do garażu lub kotłowni.
  • DOPASOWANIE
    Bogata paleta barw i przetłoczeń pozwala dopasować drzwi do bramy garażowej. Dzięki temu tworzą idealnie dopasowany duet.

Drzwi boczne o takim samym wyglądzie jak brama garażowa