Przemysłowe Bramy Rolowane Hormann – Trwałe, Bezpieczne, Szybkie!

O szczególnej ekonomice bram  rolowanych i krat rolowanych decyduje prosta konstrukcja z aluminium i stali składająca się z niewielu komponentów. Ten rodzaj zamknięć sprawdza się w codziennym nawet bardzo intensywnym użytkowaniu. Dodatkowym atutem jest fakt, że niemal nie zajmują miejsca nad otworem. Pełne wykorzystanie cennej dla klienta powierzchni użytkowej daje forma, w jakiej przedstawia się po otwarciu – to kompaktowy zwój chowany  nad nadprożem.

Oferowane przez firmę BRAMAR bramy rolowane i kraty rolowane Hörmann wyróżniają się trwałością i bezpieczeństwem działania, a do tego są proste w utrzymaniu i konserwacji.

Aby zapewnić niezawodne działanie bram i krat rolowanych oferujemy możliwość zakupu kompletnego zestawu: brama/krata, napęd i sterowanie. Rozwiązanie takie zapewnia niezawodne działanie systemu wynikające z  dokładnego dopasowania komponentów pochodzących od jednego producenta, co gwarantuje najlepszą kompatybilność.

Bramy rolowane RollMatic znajdują zastosowanie jako: duże bramy do hal przemysłowych i konstrukcje do centrów handlowych, w systemach przeładunkowych, hale przemysłowe, hale magazynowe, zamknięcie do garaży podziemnych i parkingów wielopoziomowych etc.

Nasza firma z dumą posiada oficjalne przedstawicielstwo Hormann Polska dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom pełną gamę produktów sprzedawanych przez tą wyjątkową markę!

Przemysłowa brama rolowana to niezawodne i inteligentne rozwiązanie w zakresie konstrukcji bram przemysłowych. Firma BRAMAR posiada oficjalne przedstawicielstwo marki Hörmann oraz 25 lat doświadczenia w montażu i konstrukcji bram (w tym bram rolowanych) do obiektów przemysłowych!

Wielozadaniowe bramy rolowane RollMatic to strzał w dziesiątkę!

Przykładowe zastosowania przemysłowych bram rolowanych i krat rolowanych Hörmann RollMatic

  • Jako kompaktowe konstrukcje do centrów handlowych zamykające sklepy bądź strefy obiektu.
  • W systemach przeładunkowych jako systemy napędów do zakładów logistycznych

  • Hale przemysłowe, hale magazynowe, gospodarstwa rolne etc.

  • Jako bezpieczne zamknięcie do garaży podziemnych i parkingów wielopoziomowych.
  • Duże bramy do hal przemysłowych i zakładów utylizacji odpadów.