Niezawodne bramy przesuwne sprawdzone dla biznesu!

Przemysłowe bramy przesuwne będące w ofercie firmy BRAMAR umożliwiają zamykanie otworów o dużej szerokości. Ich prosta konstrukcja czyni je uniwersalnym rozwiązaniem sprawdzającym się nawet w ekstremalnych warunkach, a doskonała jakość wykonania stanowi gwarancję bezawaryjnej i sprawnej pracy.

Wszystkie nasze bramy można wyposażyć w napęd automatyczny dający możliwość sterowania bramy za pomocą pilota, karty kontroli dostępu, czy też smartfona

NIETYPOWE WYMIARY

Oferowane przez nas przemysłowe bramy przesuwne wykonywane są na zamówienie klientów, a ich wymiary dostosowywane do istniejącego otworu

IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA

Dzięki unikalnej konstrukcji osiągnięto wysoki współczynnik przenikania ciepła zapewniając bardzo dobrą izolacyjność termiczną pomieszczenia.

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie elementy z których wykonane są bramy produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami i standardami europejskimi. Bezpieczeństwo zapewniają liczne zabezpieczenia (wyłącznik przeciążeniowy, listwy bezpieczeństwa, fotokomórki, ostrzegawcze lampy bezpieczeństwa)

Segmentowe bramy przemysłowe oferowane przez firmę BRAMAR to innowacyjne rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb małego, jak i dużego przemysłu.

Przemysłowe bramy przesuwne

Bramy przesuwne Bramar

Przemysłowe bramy przesuwne firmy BRAMAR dedykowane są obiektom posiadającym otwory znacznych rozmiarów przekraczających maksymalne rozmiary tradycyjnych bram. Brama przesuwna to sprawdzone i niezawodne narzędzie dla profesjonalistów!

Drzwi wewnętrzne do domu

Bramy przesuwne Wiśniowski

Bramy przesuwne – wiele możliwości !!

Bramy przesuwne firmy WIŚNIOWSKI znajdują zastosowanie zarówno zabudowie otworów o dużej szerokości, jak i w halach o ograniczonej możliwości zabudowy

Wybierz z nami optymalne rozwiązanie bramy przesuwnej!