• Szukasz wymarzonych drzwi i okien do Twojego domu lub mieszkania ?
  • Drzwi w których chcesz witać rodzinę i najlepszych przyjaciół ?
  • Okna, które odpowiednio dobrane zapewnią komfort i bezpieczeństwo domu, podkreślą jego charakter i staną się wizytówką budynku?

Firma BRAMAR oferuje piękne i solidne okna i drzwi do każdego rodzaju budynków mieszkalnych, które bez trudu dopasujesz do Twojego domu. Nowoczesne trendy połączone z najlepszymi parametrami produktów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi dla przemysłu firm HORMANN i WIŚNIOWSKI – trwałe rozwiązanie dopasowane do każdego obiektu

Drzwi dla przemysłu

Należy pamiętać także, że kupując u jednego producenta całą stolarkę, łatwiej dopasujemy jej elementy pod kątem kolorystycznym i wzorniczym do elewacji domu.

Wybór drzwi obiektowych i dla budownictwa mieszkaniowego stanowi ważny element inwestycji. Ich wygląd i styl nadaje całemu frontowi budynku charakter. Jednak podejmując decyzję należy zwrócić szczególną uwagę na pozostałe kryteria doboru odpowiedniej stolarki drzwiowej:

  • współczynnik izolacyjności cieplnej drzwi Ud. Jest to bardzo ważny parametr budownictwa energooszczędnego. Im jest on niższy, tym mniejsze są straty ciepła;
  • ochrona przed halasem,  wyrażana współczynnikiem Rw w decybelach. Im współczynnik jest wyższy, tym mniej hałasu dochodzi z zewnątrz;
  • antywłamaniowość.  O klasie drzwi antywłamaniowych decyduje jakość ich konstrukcji oraz zamków wielopunktowych i okuć. Jeżeli wybieramy drzwi z przeszkleniem, szyba również powinna posiadać wysoką odporność na włamanie;
  • gwarancja. Aby móc cieszyć się naszymi drzwiami jak najdłużej należy zwrócić uwagę na jak najdłuższą gwarancję.

Jakie wybrać?

Drzwi do budownictwa mieszkaniowego

Doskonałej jakości drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Oferujemy duży wybór wzorów i kolorystyki drzwi wejściowych zarówno do domów, jak i mieszkań na osiedlach wielorodzinnych. Mogą to być:

  • drzwi o podwyższonej  klasie bezpieczeństwa antywłamaniowego
  • drzwi o zwiększonej izolacji termicznej
  • drzwi przeciwpożarowe idealne do kotłowni

Materiał z jakiego wykonuje się drzwi dla budownictwa mieszkaniowego to wysokogatunkowa stal nierdzewna,oraz aluminium. Stanowią one świetną propozycję dla deweloperów stawiających na wysoką jakość swoich inwestycji.

Drzwi dla budownictwa mieszkaniowego łączą w sobie jakość materiałów, precyzję wykonania z niepowtarzalnym designem. Można w nie wyposażyć nowy, bądź remontowany budynek od piwnicy, aż po sam dach. Oferowane przez naszą firmę  drzwi marki Hormann i Wiśniowski można idealnie dopasować do różnego stylu architektonicznego domów i obiektów wielorodzinnych.

Wybierz drzwi odpowiednie dla potrzeb Twojej firmy