Firma BRAMAR posiada w swojej ofercie stolarkę stalową i aluminiową marek WIŚNIOWSKI i HORMANN

Bezpieczeństwo to w budownictwie kwestia kluczowa. Każda inwestycja powinna być wykonana z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości, bo tylko takie pozwalają zapewnić jej użytkownikom ochronę, także antywłamaniową i przeciwpożarową.

Zapewnienie funkcjonalnego i bezpiecznego ciągu komunikacyjnego jest głównym zadaniem stolarki przeznaczonej do obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej czy handlowo-usługowych. Inwestycje tego typu wymagają produktów o najwyższej jakości, które spełnią wymogi Prawa budowlanego, ale też zachowają swoje właściwości przez długie lata.

Posiadamy rozwiązania dopasowane do szerokiego zakresu inwestycji. Szczególna uwaga zwrócona jest na dodatkowe parametry, jakimi powinny charakteryzować się odpowiednie drzwi do obiektów inwestycyjnych, jak:

  • ognioodporność,
  • dymoszczelność,
  • antywłamaniowość,
  • termoizolacja,
  • dźwiękoszczelność,
  • możliwości ewakuacji.

Szeroki wybór wyposażenia opcjonalnego pozwala przygotować ofertę skrojoną na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Stolarka obiektowa najlepszych na rynku marek doskonałą receptą na spokojny sen

Logo Hormann
Logo Wiśniowski

Stolarka obiektowa w ofercie firmy BRAMAR

Drzwi dla przemysłu

Profesjonalne drzwi dla przemysłu, handlu i budownictwa mieszkaniowego. Dysponujemy pełną ofertą produktów do otworów budowlanych niemal wszystkich rozmiarów zarówno do sklepów, jak i obiektów przemysłowych, sportowych, pomieszczeń technicznych, gospodarczych.

Okna dla przemysłu

Okna oferowane przez firmę BRAMAR mogą być stosowane we wszystkich budynkach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, handlowych i usługowych, w salonach ekspozycyjnych, hotelach, obiektach mieszkalnych, obiektach sportowo-rekreacyjnych, bankach czy zakładach produkcyjnych.

Ścianki

Ścianki (drzwi połączone z oknami i witrynami) przeznaczone do użytku w budynkach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, handlowych i usługowych, w salonach ekspozycyjnych, hotelach, obiektach mieszkalnych, obiektach sportowo-rekreacyjnych, bankach, zakładach produkcyjnych.

Stolarka przeciwpożarowa dla przemysłu

Dzięki zastosowaniu specjalistycznej stolarki przeciwpożarowej możliwe jest  bezpieczne i funkcjonalne zaplanowanie ciągu komunikacyjnego w każdym obiekcie.

Fasady aluminiowe i stalowe

Fasady aluminiowe i stalowe tworzą efektowną elewację budynku, zapewniając idealne doświetlenie pomieszczeń. To one nadają budynkowi swoisty charakter i styl.

Wybierz najlepsze drzwi, okna i fasady dla Twojego przedsiębiorstwa!