Automatyczne Bramy Szybkorolowane

Zadbaj o energooszczędność twoich budynków przemysłowych

Przemysłowe bramy szybkobieżne (bramy szybkorolowane) charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną oraz dużą prędkością otwierania. Krótki czas otwierania i zamykania bramy pozwala zoptymalizować procesy zakładowe, zmniejszyć straty energii cieplnej i ograniczyć powstawanie przeciągów w miejscu pracy.

Stosuje się je zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Służą do optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń oraz ograniczają straty energii. Optymalnym rozwiązaniem dla zabezpieczenia minimalnych strat energii jest montaż bramy szybkobieżnej w kombinacji z bramą segmentową, bramą harmonijkową lub bramą rolowaną.

Aby zapewnić niezawodne działanie bram szybkobieżnych oferujemy możliwość zakupu kompletnego zestawu: brama, napęd i sterowanie. Dopasowanie poszczególnych elementów pochodzące od jednego producenta gwarantuje najlepszą kompatybilność wszystkich zastosowanych komponentów.

Posiadamy w ofercie pełną gamę produktów oferowanych przez najlepsze marki na rynku.

Bramy szybkobieżne (bramy szybkorolowane) stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków przemysłowych. Służą optymalizacji ciągów transportowych i znacząco ograniczają straty energii. Krótki czas otwierania i zamykania bramy pozwala zoptymalizować procesy zakładowej logistyki.

Bramy Szybkobieżne | Bramy Szybkorolowane w ofercie bram przemysłowych firmy BRAMAR

Interesuje Cię Brama Szybkobieżna Rolowana? Zadzwoń! Pomożemy Ci Właściwie Wybrać – tel: +48 333 24 02