Bramy szybkorolowane

Bramy szybkorolowane 2017-11-17T23:32:59+00:00

Automatyczne Bramy Szybkorolowane

Zadbaj o Energooszczędność Twoich Budynków Przemysłowych

Przemysłowe bramy szybkobieżne (bramy szybkorolowane) charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną oraz dużą prędkością otwierania. Krótki czas otwierania i zamykania bramy pozwala zoptymalizować procesy zakładowe, zmniejszyć straty energii cieplnej i ograniczyć powstawanie przeciągów w miejscu pracy.

Stosuje się je zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Służą do optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń oraz ograniczają straty energii. Optymalnym rozwiązaniem dla zabezpieczenia minimalnych strat energii jest montaż bramy szybkobieżnej w kombinacji z bramą segmentową, bramą harmonijkową lub bramą rolowaną.

Aby zapewnić niezawodne działanie bram szybkobieżnych oferujemy możliwość zakupu kompletnego zestawu: brama, napęd i sterowanie. Dopasowanie poszczególnych elementów pochodzące od jednego producenta gwarantuje najlepszą kompatybilność wszystkich zastosowanych komponentów.

Posiadamy w ofercie pełną gamę produktów oferowanych przez najlepsze marki na rynku Hörmann Polska oraz IM.VA Door Industry, których z dumą firma BRAMAR jest oficjalnym przedstawicielem!

Bramy szybkobieżne (bramy szybkorolowane) stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków przemysłowych. Służą optymalizacji ciągów transportowych i znacząco ograniczają straty energii. Krótki czas otwierania i zamykania bramy pozwala zoptymalizować procesy zakładowej logistyki.

Bramy Szybkobieżne | Bramy Szybkorolowane w ofercie bram przemysłowych firmy BRAMAR

Kontakt z firmą BRAMAR

Bramy szybkobieżne to doskonałe rozwiązanie, które pomoże Ci zadbać o energooszczędność budynków przemysłowych!

Bramy szybkobieżne (inaczej: bramy szybkorolowane) charakteryzują się niezwykle dobrą izolacyjnością cieplną oraz dużą prędkością otwierania. Krótki czas otwierania i zamykania bramy pozwala zoptymalizować procesy zakładowe. W szczególności pomoże zmniejszyć straty energii cieplnej i ograniczyć powstawanie przeciągów w miejscu pracy. Bramy szybkorolowane stosuje się je zarówno na zewnątrz budynków przemysłowych jak i wewnątrz.

Brama Szybkobieżna – główne zastosowania:

  • Bramy szybkobieżne (bramy szybkorolowane) służą do optymalizacji ciągów transportowych,
  • Poprawiają klimat pomieszczeń
  • Ograniczają straty energii.

Brama szybkobieżna w połączeniu z innymi bramami

Optymalnym rozwiązaniem jest montaż bramy szybkobieżnej w kombinacji z bramą segmentową, bramą harmonijkową lub bramą rolowaną.

Aby zapewnić niezawodne działanie bram szybkobieżnych oferujemy możliwość zakupu kompletnego zestawu: brama, napęd i sterowanie. Dopasowanie poszczególnych elementów pochodzące od jednego producenta gwarantuje najlepszą kompatybilność wszystkich zastosowanych komponentów.

Posiadamy w ofercie pełną gamę produktów oferowanych przez Hormann Polska oraz IM.VA.

http://www.hormann.pl/fileadmin/hormann.pl/Prospekte/84894-Schnelllauftore-PL.pdf

Zobacz folder w .pdf

Możliwość wyposażenia w przeszklenia.

Sterowanie odciąża ponadto cały mechanizm bramy i wielokrotnie przedłuża jej żywotność dzięki funkcji łagodnego rozruchu i wyhamowania bramy.

Samonaprawialna prowadnica – w tego typu bramach nie występuje problem z wyłączeniem bramy z eksploatacji na czas jej naprawy – innowacyjny kształt profilu prowadnicy pozwala na automatyczną, samoczynną naprawę uszkodzonej bramy.

Interesuje Cię Brama Szybkobieżna Rolowana? Zadzwoń! Pomożemy Ci Właściwie Wybrać – tel: +48 333 24 02