Sprawdzone technologie dla Przemysłu
Bramy Przesuwne Wiele możliwości!

Bramy przesuwne podwieszane firmy WIŚNIOWSKI znajdują zastosowanie zarówno w zabudowie otworów o dużej szerokości, jak i w halach o ograniczonej możliwości zabudowy.

Umożliwiają zamykanie otworów o dużej szerokości, a prosta konstrukcja czyni je uniwersalnym rozwiązaniem sprawdzającym się nawet w ekstremalnych warunkach.

Bramy podwieszane  przesuwne montowane mogą być w pomieszczeniach, w których ze względu na niewielkie nadproże nie można zastosować bram segmentowych i roletowych.  Można je wykonać w wersji jedno lub dwuskrzydłowej z dowolnym podziałem skrzydeł, na zewnątrz lub wewnątrz budynku – jako kurtynę oddzielającą dwa pomieszczenia. Bogate wyposażenie dodatkowe (drzwi przejściowe, ocieplenie, przeszklenia, kratki wentylacyjne) sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Segmentowe bramy przemysłowe oferowane przez firmę BRAMAR to innowacyjne rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb małego, jak i dużego przemysłu.

Logo Wiśniowski

Bramy podwieszane przesuwne WIŚNIOWSKI to dobry wybór!

Bramy przesuwno-podwieszane

Bramy przesuwne podwieszane produkowane są w szerokiej ofercie wymiarów i należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań. W razie konieczności doświetlenia wnętrza zamkniętego bramą podwieszaną przesuwną istnieje możliwość zastosowania okienek z podwójnej szyby akrylowej. Poziomy lub pionowy układ przeszkleń pozwoli na dopasowanie bramy do wyglądu obiektu.

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

  • Osłona szyny jezdnej to walory estetyczne oraz ochrona szyny przed działa-niem opadów atmosferycznych.
  • Rolki łożyskowane zapewniają długoletnią i cichą pracę.
  • Poszycie bramy wykonane jest z blachy stalowej profilowanej w kształcie trapezu T–10, co zapewnia odpowiednią sztywność poszycia.
  • Bramę w wersji z ociepleniem można zamówić w celu poprawy izolacyjności cieplnej obiektu.
  • Kratka wentylacyjna montowana w dolnej części bramy, zapewnia utrzymanie przepływu powietrza w pomieszczeniu.
  • Połączenia skręcane elementów prowadzących ułatwiają regulację bramy.

Bramy podwieszane przesuwne SlidePro

Sprawdzona konstrukcja bram w zmodyfikowanej wersji została dostosowana do nowego typu skrzydła wykonywanego z paneli do produkcji skrzydeł bram segmentowych. Dzięki temu SlidePro uzyskała wyjątkowe walory estetyczne, wyższe parametry wytrzymałościowe konstrukcji oraz bardzo dobry współczynnik termoizolacji.

Praktyczna funkcjonalność bramy SlidePro wynika z ograniczenia do minimum elementów, które oprócz zapewnienia nieskomplikowanego montażu ułatwi swobodną i bezawaryjną prace bramy. Możliwość montażu do sufitu bądź nadproża czyni bramę uniwersalną pod względem zastosowania. Podobnie jak inne typy bram o konstrukcji podwieszano przesuwnej, SlidePro może być wykonana w wersji jedno-, lub dwuskrzydłowej.

PROSTE I EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

Budowa płaszcza z paneli ocieplonych termoizolacyjną pianką w połączeniu z systemem uszczelnień na całym obwodzie zapewnia bramie optymalne parametry przenikalności cieplnej, osiągając wartość na poziomie nawet U=2,07 [W/m2xK], co potwierdzają badania Instytutu Techniki Budowlanej.

Zastosowanie paneli z przetłoczeniem V w kolorze RAL 9006 z możliwością malowania strukturalnego w dowolnym kolorze z palety RAL (od wewnątrz kolor zbliżony do RAL 9002) nadają stylistyce bramy SlidePro minimalistycznego charakteru. Idealnie dopracowane detale konstrukcji i płaszcza potęgują wrażenie jednolitego wyglądu, dzięki czemu bramy te doskonale odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania wypełnienia z paneli gładkich w kolorach RAL: 9016, 9006, 8014, 7016

Skontaktuj się z nami pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie!