Wydajne Systemy Przeładunkowe!
Rampy przeładunkowe marki Hörmann

Systemy przeładunkowe to precyzyjnie zaprojektowane rozwiązania, które zapewniają sprawny załadunek oraz rozładunek towarów i niwelują różnicę wysokości pomiędzy platformą ładunkową pojazdu a rampą, umożliwiając dwukierunkowe poziome prace ładunkowe.

Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja z odporną na różnego rodzaju uszkodzenia platformą zapewnia dostosowanie wysokości nawet przy nierównomiernym rozłożeniu ładunku w pojeździe. Dzięki niezawodnemu układowi wyposażonemu w siłowniki hydrauliczne oraz siłownik klapy oferowane przez firmę platformy są bezpieczne, łatwe w obsłudze i funkcjonalne w każdej sytuacji.

Dodatkowe wyposażenie w automatyczne zawory bezpieczeństwa wbudowane w siłownikach hydraulicznych zapewnia natychmiastową blokadę rampy w przypadku przemieszczenia pojazdu. Wykorzystanie najwyższej jakości komponentów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa a także minimalizacja utraty ciepła z budynku i poprawa jego bilansu energetycznego. Oferowane przez firmę rampy oraz zastosowane w nich systemy sterowania i uszczelnień odpowiadają najwyższym wymaganiom i normom eksploatacyjnym.

Oferowane przez firmę BRAMAR profesjonalne systemy przeładunkowe pochodzą z oferty marki Hormann, której jesteśmy oficjalnym partnerem!

Firma BRAMAR oferuje niezawodne systemy przeładunkowe marki Hörmann dla każdej sytuacji przeładunkowej, zapewniające szybki załadunek i wyładunek towarów!

Profesjonalna technika przeładunku marki Hörmann w ofercie BRAMAR!
Zadzwoń do specjalistów: +48 333 24 02

Uszczelnienia bram

Uszczelnienia zastosowane w oferowanych przez firmę produktach techniki przeładunku w pełni chronią przeładowywane towary przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, wpływają na zmniejszenie kosztów zużywanej energii i optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz budynku. Zastosowanie takiego połączenia z rampą przeładunkową eliminuje konieczność montowania dodatkowych zadaszeń czy konstrukcji dodatkowych. Uszczelnienia klapowe dostosowują się do pojazdów ciężarowych o różnej wielkości. Dodatkowo fartuchy czołowe i boczne pozwalają na uzyskanie bardzo stabilnej, elastycznej i niezwykle trwałej konstrukcji. Ich montaż i wymiana jest niezwykle łatwa. W ofercie znajdują się również pneumatyczne i dociskowe uszczelnienia bram specjalnego zastosowania.

Domki przeładunkowe

Dzięki zastosowaniu domków przeładunkowych ustawianych przed halą możliwe jest całkowite wykorzystanie powierzchni hali. Stanowią one idealne rozwiązanie, gdy konstrukcja hali nie pozwala na montaż rampy wewnętrznej lub brak jest możliwości bezpośredniego podjechania pod rampę. W ofercie posiadamy zarówno kompletne domki przeładunkowe składające się z: podestu z rampą przeładunkową, poszycia ścian i stropu, otworu przeładunkowego z uszczelnieniem bramy, jak i rozwiązania dostosowane do indywidualnych oczekiwań odbiorcy, które pozwolą efektywnie zarządzać energią i powierzchnią. Mogą być również stosowane w remontowanych obiektach, gdzie bez konieczności przebudowy całej hali powstaje gotowa i w pełni funkcjonalna stacja przeładunkowa zapewniająca idealną izolację.

Część zdjęć i filmy na stronie dzięki uprzejmości firmy Hormann

Systemy przeładunkowe: +48 333 24 02

Profesjonalna technika przeładunku w ofercie BRAMAR!
Zadzwoń do specjalistów: +48 333 24 02