Wydajne Systemy Przeładunkowe!
Rampy przeładunkowe marki Hörmann

Oferujemy szereg produktów z zakresu techniki przeładunku w postaci bram, doków, pomostów, uszczelnień, oraz wyposażenia dodatkowego. Wszystkie elementy tworzone są w oparciu o najwyższą jakość materiałów oraz najnowocześniejsze technologie, spełniając wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa oraz eksploatacji.

Systemy przeładunkowe to precyzyjnie zaprojektowane rozwiązania, które zapewniają sprawny załadunek oraz rozładunek towarów i niwelują różnicę wysokości pomiędzy platformą ładunkową pojazdu a rampą, umożliwiając dwukierunkowe poziome prace ładunkowe.

Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja z odporną na różnego rodzaju uszkodzenia platformą zapewnia dostosowanie wysokości nawet przy nierównomiernym rozłożeniu ładunku w pojeździe. Dzięki niezawodnemu układowi wyposażonemu w siłowniki hydrauliczne oraz siłownik klapy oferowane przez nas platformy są bezpieczne, łatwe w obsłudze i funkcjonalne w każdej sytuacji.

Dodatkowe wyposażenie w automatyczne zawory bezpieczeństwa wbudowane w siłownikach hydraulicznych zapewnia natychmiastową blokadę rampy w przypadku przemieszczenia pojazdu. Wykorzystanie najwyższej jakości komponentów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa a także minimalizacja utraty ciepła z budynku i poprawa jego bilansu energetycznego. Oferowane przez nas rampy oraz zastosowane w nich systemy sterowania i uszczelnień odpowiadają najwyższym wymaganiom i normom eksploatacyjnym.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Firma BRAMAR oferuje niezawodne systemy przeładunkowe marki Hörmann i Wiśniowski dla każdej sytuacji przeładunkowej, zapewniające szybki załadunek i wyładunek towarów!

Logo Wiśniowski
Logo Hormann

Profesjonalna technika przeładunku marki Hörmann w ofercie BRAMAR!
Zadzwoń do specjalistów: +48 333 24 02

Część zdjęć i filmy na stronie dzięki uprzejmości firmy Hormann

Systemy przeładunkowe: +48 333 24 02

Profesjonalna technika przeładunku w ofercie BRAMAR!
Zadzwoń do specjalistów: +48 333 24 02