Segmentowa brama harmonijkowa otwierana do góry
Rewolucja w zasięgu ręki!

Pionowa obiektowa brama segmentowa to bardzo śmiałe rozwiązanie w dziedzinie bram i drzwi przemysłowych. Zaprojektowana w taki sposób, aby definitywnie rozwiązać problem z miejscem potrzebnym na schowanie otwierających się paneli.

Dzięki wyjątkowemu, opatentowanemu systemowi otwierania, wymiary niezbędnego miejsca w nadprożu oraz przestrzeni bocznej zostały zredukowane do minimum, pozwalając na maksymalne wykorzystanie miejsca w budynku!

Automatyczna segmentowa brama harmonijkowa otwierana do góry składa się z 4 segmentów (składających się pionowo do góry) wykonanych z monolitycznych paneli (produkowanych bezpośrednio przez firmę BRAMAR Radom) o grubości 55mm, zbudowanych na samonośnej wewnętrznej ramie. Otwieranie i zamykanie odbywa się za pomocą niezawodnego łańcuchowego systemu napędowego.

Wyeliminowanie sprężyn napinających oraz linek napędowych pozwoliło na drastyczne zminimalizowanie kosztów obsługi bieżącej drzwi. Bramy segmentowe harmonijkowe otwierane do góry to sprawdzone i nowoczesne rozwiązanie na lata!

Bramy segmentowe otwierane do góry to rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie bram i drzwi przemysłowych pozwalające rozwiązać częsty problem z miejscem niezbędnym na schowanie otwierających się paneli i maksymalnie wykorzystać miejsce w budynku!

Rewolucyjne pionowe bramy segmentowe w zasięgu ręki!

Segmenty bramy wykonane z monolitycznych paneli o grubości 55mm!

Brama harmonijkowa zbudowana jest jest na samonośnej wewnętrznej ramie

Otwieranie i zamykanie za pomocą łańcuchowego systemu napędowego!

Nasi specjaliści dobiorą najlepsze rozwiązanie „uszyte na miarę” dla Twojej firmy!
Biuro Obsługi Klienta BRAMAR ! Tel: +48 333 24 02