Niezawodne Bramy Przesuwne
Sprawdzone dla Przemysłu!

Oferowane przez nas przemysłowe bramy przesuwne charakteryzują się wysoką dźwiękochłonnością, dobrą izolacyjnością cieplną oraz wysoką odpornością na napór wiatru.

Cechy te osiągnięto dzięki zastosowaniu do ich budowy specjalnych paneli o unikalnej konstrukcji. Konstrukcja paneli bramy przesuwnej oparta jest na ramie wykonanej ze specjalnego cynkowanego kształtownika. Pokryta jest lakierowaną i powlekaną blachą ze stali cynkowanej. Przestrzeń pomiędzy blachami wypełniona jest pianką poliuretanową o wysokiej gęstości. Grubość panelu wynosi 55 mm.
Standardowe, maksymalne wymiary panelu to: 1 500 mm x 10 000 mm.

Dzięki zastosowaniu ramy nośnej o specjalnym kształcie typu „jaskółczy ogon”możliwe było stworzenie niepowtarzalnego systemu łączenia segmentów bramy przesuwnej. Łączenie to umożliwia wymianę segmentów bez konieczności demontażu całego płata bramy. Płat bramy składa się z segmentów połączonych między sobą specjalnymi zawiasami. Szczelność pomiędzy segmentami gwarantują uszczelki między-segmentowe wykonane z wysokogatunkowego EPDM.

Przesuwne bramy przemysłowe oferujemy w różnych wariantach dostosowanych do indywidualnych oczekiwań klienta. Mogą być wyposażone w drzwi przejściowe, okna dopasowane do oczekiwań klienta (okna w gumowej lub aluminiowej ramie), kratki wentylacyjne lub inne otwory techniczne.  Oferowane przez firmę BRAMAR przemysłowe bramy przesuwne wykonywane są w dowolnych rozmiarach i pełnej gamie kolorystycznej. Oferta firmy BRAMAR obejmuje wiele wariantów i szeroki zakres zastosowań wielkogabarytowych przemysłowych bram przesuwnych.

Przemysłowe bramy przesuwne firmy BRAMAR dedykowane są obiektom posiadającym otwory znacznych rozmiarów przekraczających maksymalne rozmiary tradycyjnych bram. Brama przesuwna to sprawdzone i niezawodne narzędzie dla profesjonalistów!

Przemysłowe Bramy Przesuwne na długie lata!

Bramy przemysłowe przesuwne

Przemysłowe drzwi przesuwne to rozwiązanie dedykowane do ciężkich, przemysłowych, codziennych warunków użytkowania. Nasze bramy są odporne na uderzenia i wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne. Bramy mogą być montowane na zewnątrz bądź wewnątrz obiektu co zapewnia maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej budynku.

Bramy przemysłowe z firmy BRAMAR dostarczamy w rozmiarach i pełnej gamie kolorystycznej dostosowanej do wymagań zamawiającego!

Brama Przesuwna z Drzwiami

Zgodnie z oczekiwaniami klienta przesuwne bramy mogą być wyposażane w drzwi przejściowe z progiem lub bez progowe. Drzwi mogą być wyposażone w samozamykacz i zamek antypaniczny. Dodatkową opcją są okna wbudowane w panele bram. Okna te mogą być umieszczone w każdym segmencie bramy, a ich wymiary indywidualne dopasowane do wymiarów segmentu.

Montaż okien może być wykonany:

  • w gumie – z profilu obwodowym z czarnego EPDM o zaokrąglonych rogach (promień około 130 mm)
  • w aluminium – z aluminium ELOX (malowanym na życzenie) z prostokątnymi krawędziami. Zastosowana technologia umożliwia montaż szyby warstwowej lub zespolonej o grubości do 40 mm.

Istnieje możliwość wykonania okien o każdym kształcie geometrycznym!

Przemysłowa Brama Przesuwna z Napędem

Zastosowanie napędu elektrycznego w bramie przesuwnej znacznie podnosi walory użytkowe tego rozwiązania.

Nasze przesuwne bramy przemysłowe wykonywane są w rozmiarach dostosowanych do oczekiwań zamawiającego. Maksymalny rozmiar pojedynczej bramy przesuwnej to 40 metrów x 8 metrów. Pojedyncze bramy można łączyć w sekcje teleskopowe zwiększając w ten sposób szerokość przejazdu. Przykładem takiego zastosowania mogą być obiekty obiekty hangarów lotniczych wymagające otworów zdolnych pomieścić duże samoloty.

Bramy Przesuwne BRAMAR tel: 48 333 24 02