Lider w produkcji bram i ogrodzeń!
Z sukcesem na rynku od 30 lat!

Firma BRAMAR jest obecna na rynku już od ponad 30 lat. Czas ten pozwolił nam na zdobycie wiedzy i doświadczeń, które umożliwiły nam realizację wielu różnorodnych projektów, na rzecz klientów biznesowych, prywatnych i instytucjonalnych. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie, jakim obdarzyli nas powierzając nam przygotowanie bezpiecznych rozwiązań odpowiadających ich indywidualnym oczekiwaniom. Najlepszą nagrodą za zaangażowanie w każdy zakończony projekt jest zadowolenie naszych klientów, które nie raz odczuliśmy w uścisku dłoni, czy szczerych rekomendacjach, a przede wszystkich poleceniach naszych produktów i usług.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym Klientom i Kontrahentom za cały ten spędzony wspólnie czas i liczymy na równie fantastyczną współpracę przez kolejne dekady!
Zarząd i zespół BRAMAR

Kluczem do naszego sukcesu jest odwaga do podejmowania wyzwań

O automatyce do bram wiemy wszystko! Sprawdź nas! Zadzwoń: +48 333 24 02

Stałe poszukiwanie najnowocześniejszych rozwiązań, dążenie do optymalizacji procesów i zachowania zasad zrównoważonego rozwoju oraz oferowania usług odpowiadających najwyższym międzynarodowym standardom sprawiły, że w 2005 roku w firmie wdrożony został system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001.

Jako firma innowacyjna i stale rozwijająca się, pozyskaliśmy dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, na realizację projektu dzięki któremu możliwe było uruchomienie linii produkcyjnej do produkcji bram harmonijkowych.

Działanie to przełożyło się na budowanie pozycji lidera rynku w zakresie produkcji niestandardowych bram do obiektów przemysłowych. Dokonania firmy zostały wielokrotnie docenione poprzez przyznanie jej licznych certyfikatów i wyróżnień m.in.: ośmiokrotnego tytułu „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY” czy czterokrotnego wyróżnienia „Gazele Biznesu”.

Aktualnie firma jest zarządzana przez Mariana Raczyńskiego oraz Rafała Raczyńskiego, a jej siedziba znajduje się w Jastrzębi k/Radomia. Firma realizuje projekty na terenie całego kraju koncentrując się na kompleksowości oferowanych rozwiązań i realizowanych usług.

BRAMAR Zakład produkcyjny

Spełniając marzenia naszych klientów realizujemy własne ambicje i osiągamy wspólny sukces

Jesteśmy generalnym przedstawicielem na Polskę firm:

  • MECCANICA FADINI – urządzenia automatyzacji bram o intensywnej eksploatacji wykorzystywane na posesjach prywatnych i w obiektach przemysłowych

  • V2 S.p.A. – urządzenia do automatyzacji bram o normalnej eksploatacji do obiektów przemysłowych oraz na posesje prywatne

  • HÖRMANN – bramy garażowe i przemysłowe. Autoryzowany Partner i Serwis

Współpracujemy także z firmami:

  • WIŚNIOWSKI – bramy, drzwi i okna
  • ULTRAFLEX CONTROL SYSTEM – siłowniki i automatyka okien

  • COMELIT – bramofony i videobramofony

  • PILOMAT – pneumatyczne zapory i blokady drogowe

  • BESAM – automatyka drzwi