Takie jak sobie zamarzysz!
Piękne i bezpieczne bramy wjazdowe i ogrodzenia dla Twojego domu!

Od początku istnienia firmy BRAMAR z przyjemnością wykonujemy piękne i funkcjonalne ogrodzenia i bramy wjazdowe dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów. Wszystkie rozwiązania tworzymy w oparciu o wymagania i pomysły naszych klientów dopełniając je doświadczeniem, precyzją wykonania i najwyższej klasy materiałami. Dbamy również o estetykę i dobór najlepszych wzorów dostosowując je do indywidualnego gustu zleceniodawcy.

Najważniejszym elementem każdego ogrodzenia jest brama, której wygląd odzwierciedla osobowość właścicieli. Zawsze wykonujemy je z największą dbałością o szczegóły, a ich dopełnieniem jest właściwie dobrana automatyka do bram. Dzięki rozbudowanej ofercie możemy zautomatyzować każdy rodzaj bramy wykorzystując jedno z kilku dostępnych rozwiązań. Oferujemy również nowatorskie rozwiązanie automatyzacji o nazwie „ZIMA” gwarantujące niezawodne działanie bramy w skrajnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Stosowane w realizowanych projektach napędy charakteryzują się wysoką niezawodnością i długoletnią żywotnością.

Wszystkie elementy ogrodzeń i bram wykonywane są ze stali cynkowanej i lakierowanej proszkowo lub na mokro.

Nowatorskie rozwiązania automatyzacji wjazdu gwarantują niezawodne działanie bramy ogrodzeniowej w każdych, nawet skrajnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych a stosowane napędy do bram charakteryzują się wysoką niezawodnością i długoletnią żywotnością. Poznaj bramy i ogrodzenia firmy BRAMAR!

Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe ‚szyte na miarę’! Właśnie takie, jak sobie wymarzyłeś!

Ogrodzenia i bramy wjazdowe – przykładowe wzory

Naszym klientom oferujemy bogaty wybór produktów ogrodzeniowych: bramy, furtki, segmenty, słupki oraz akcesoria montażowe. Ich indywidualne zestawienie, dostosowane do wymagań każdego klienta, kompleksowość rozwiązania i staranność wykonania zapewniają ujednolicony i estetyczny wygląd oraz użyteczność i bezpieczeństwo. Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie oferujemy rozwiązania dedykowane dla osób, które potrzebują fachowego doradztwa jak również wykonujemy projekty bram ogrodzeniowych na specjalne indywidualne zamówienia.

Przykładowe realizacje bram i ogrodzeń posesyjnych

Płot, furtka i brama wejściowa składające się na ogrodzenie domu powinny tworzyć zgraną całość, która jest wizytówką posesji. Firma BRAMAR wykonuje ogrodzenia, bramy, furtki z wykorzystaniem wszystkich dostępnych profili stalowych, oraz w dowolnie dostosowanym do klienta indywidualnym projektem.

Uzupełnieniem wykorzystanych rozwiązań ogrodzeniowych jest szeroki wybór bram przesuwnych i dwuskrzydłowych, których niezawodna praca, nowoczesna stylistyka i wysoka jakość są gwarancją komfortu użytkowania na wiele lat.

Do realizowanych projektów zawsze podchodzimy indywidualnie!
Zadzwoń i umów się na spotkanie : +48 333 24 02

Najpiękniejsze nawet wzory ogrodzeń i bram wjazdowych wymagają niezawodnej automatyki wjazdu: trwałych i funkcjonalnych siłowników do bram wjazdowych skrzydłowych i przesuwnych. Sprawdź ofertę firmy BRAMAR Radom!