Takie jak sobie zamarzysz!
Piękne i bezpieczne bramy wjazdowe i ogrodzenia dla Twojego domu!

Od początku istnienia firmy BRAMAR z przyjemnością wykonujemy piękne i funkcjonalne ogrodzenia i bramy wjazdowe dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów. Wszystkie rozwiązania tworzymy w oparciu o wymagania i pomysły naszych klientów dopełniając je doświadczeniem, precyzją wykonania i najwyższej klasy materiałami. Dbamy również o estetykę i dobór najlepszych wzorów dostosowując je do indywidualnego gustu zleceniodawcy.

Najważniejszym elementem każdego ogrodzenia jest brama, której wygląd odzwierciedla osobowość właścicieli. Zawsze wykonujemy je z największą dbałością o szczegóły, a ich dopełnieniem jest właściwie dobrana automatyka do bram. Dzięki rozbudowanej ofercie możemy zautomatyzować każdy rodzaj bramy wykorzystując jedno z kilku dostępnych rozwiązań. Oferujemy również nowatorskie rozwiązanie automatyzacji o nazwie „ZIMA” gwarantujące niezawodne działanie bramy w skrajnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Stosowane w realizowanych projektach napędy charakteryzują się wysoką niezawodnością i długoletnią żywotnością.

Wszystkie elementy ogrodzeń i bram wykonywane są ze stali cynkowanej i lakierowanej proszkowo lub na mokro.

Nowatorskie rozwiązania automatyzacji wjazdu gwarantują niezawodne działanie bramy ogrodzeniowej w każdych, nawet skrajnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych a stosowane napędy do bram charakteryzują się wysoką niezawodnością i długoletnią żywotnością. Poznaj bramy i ogrodzenia firmy BRAMAR!

Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe ‚szyte na miarę’! Właśnie takie, jak sobie wymarzyłeś!

Ogrodzenia i bramy wjazdowe – przykładowe wzory

Naszym klientom oferujemy bogaty wybór produktów ogrodzeniowych: bramy, furtki, segmenty, słupki oraz akcesoria montażowe. Ich indywidualne zestawienie, dostosowane do wymagań każdego klienta, kompleksowość rozwiązania i staranność wykonania zapewniają ujednolicony i estetyczny wygląd oraz użyteczność i bezpieczeństwo. Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie oferujemy rozwiązania dedykowane dla osób, które potrzebują fachowego doradztwa jak również wykonujemy projekty bram ogrodzeniowych na specjalne indywidualne zamówienia.

Uzupełnieniem wykorzystanych rozwiązań ogrodzeniowych jest szeroki wybór bram przesuwnych i dwuskrzydłowych, których niezawodna praca, nowoczesna stylistyka i wysoka jakość są gwarancją komfortu użytkowania na wiele lat.

Do realizowanych projektów zawsze podchodzimy indywidualnie!
Zadzwoń i umów się na spotkanie : +48 333 24 02

Najpiękniejsze nawet wzory ogrodzeń i bram wjazdowych wymagają niezawodnej automatyki wjazdu: trwałych i funkcjonalnych siłowników do bram wjazdowych skrzydłowych i przesuwnych. Sprawdź ofertę firmy BRAMAR Radom!