Bramy Segmentowe VERTIGO
Rewolucja w Zasięgu Ręki!

Pionowa obiektowa brama segmentowa Vertigo to bardzo śmiałe rozwiązanie w dziedzinie bram i drzwi przemysłowych. Zaprojektowana w taki sposób, aby definitywnie rozwiązać problem z miejscem potrzebnym na schowanie otwierających się paneli.

Dzięki wyjątkowemu, opatentowanemu systemowi otwierania, wymiary niezbędnego miejsca w nadprożu oraz przestrzeni bocznej zostały zredukowane do minimum, pozwalając na maksymalne wykorzystanie miejsca w budynku!

Automatyczna brama segmentowa VERTIGO składa się z 4 segmentów (składających się pionowo do góry) wykonanych z monolitycznych paneli (produkowanych bezpośrednio przez firmę BRAMAR Radom) o grubości 55mm, zbudowanych na samonośnej wewnętrznej ramie. Otwieranie i zamykanie odbywa się za pomocą niezawodnego łańcuchowego systemu napędowego.

Wyeliminowanie sprężyn napinających oraz linek napędowych pozwoliło na drastyczne zminimalizowanie kosztów obsługi bieżącej drzwi. Bramy segmentowe VERTIGO to sprawdzone i nowoczesne rozwiązanie na lata!

Bramy segmentowe VERTIGO to rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie bram i drzwi przemysłowych pozwalające rozwiązać częsty problem z miejscem niezbędnym na schowanie otwierających się paneli i maksymalnie wykorzystać miejsca w budynku!

Rewolucyjne pionowe bramy segmentowe VERTIGO w zasięgu ręki!

Segmenty bramy wykonane z monolitycznych paneli o grubości 55mm!

Brama VERTIGO zbudowana jest jest na samonośnej wewnętrznej ramie

Otwieranie i zamykanie za pomocą łańcuchowego systemu napędowego!

Nasi specjaliści dobiorą najlepsze rozwiązanie „uszyte na miarę” dla Twojej firmy!
Biuro Obsługi Klienta BRAMAR ! Tel: +48 333 24 02